Version 4.3.6907.07.2006HomePagegilhad@seznam.czSiteMapKniha hostů
_navigation/banner1.png
== Up ==
Root

== Pages ==
 index
 uprchlici
Hot   New   Old  
Valid CSS! Valid HTML 4.01!

Shadowrun

6.7.2006Založena tato stránka,začnu zde shromažďovat věci na run 12.7.2006

Časová osa (přibližně):
2036-2038narození postav
18.10.2049Valken předán sirotčinci
15.3.2050Útěk skupiny chovanců (=postavy + asi ještě 3 další, nyní mrtví)
28.3.2050Založen gang Renegáti,obsazeno nepoužívané skladiště
léto 2050Gang se rozrůstá,sféra vlivu asi 5 bloků
podzim 2050První pravidelnější příjmy gangu
jaro 2051Další větší rozšíření gangu,pohlcen sousední gang
podzim 2051Rozšíření územního vlivu,roztržky v gangu,odtrhává se asi půlka gangu
jaro-léto 2052Další rozšiřování členské základny
7.9.2052Gang rozprášen policií,vůdci pozatýkáni,podle věku předáni do vězení,či příslušných ústavů
12.5.2053Jádro gangu opět uprchlo z ústavu
červen 2053gang se uchytil v jiné části Seattle,nabírá členy
10.7.2053Další policejní zátah,gang rozprášen,jádro prchá do kanálů
12.7.2053Aktuální čas,začíná hra (detaily až při zahájení, stále jste v kanálech)

Uprchlíci


Setting


Postavy


Valken - (Michal)

MichalMyslis ze tam nejak vtesnas 16 letou versi Valka?
GMToho uz mam +/- vymysleneho - budes se divit,co jsem ti z nej udelal... ("Neco co se vzdalene, ale nikoli zcela, nepodobalo caji...")
MichalHele bacha,hrac by mel mit pravo souhlasu... zkus to aspon nastinit... preci jen mam tu postavu celkem rad...
GMJeste to nemam moc dotazene,ale jakmile to bude aspon sdelitelne,tak to nejak sepisu a poslu ti to ... nepochybuju,ze to nakonec odsouhlasis ... (NEbude to mlady Valk, bude to mlada postava Valkoviteho typu)
MichalMno dobre,ale bude to severan!
GMSamozrejme. To je prece zaklad !
GMCo se minulosti tyce ... CENZORED ...
GMNa podzim 2049 zadržen při náhodném zátahu v Barens/Seattle,identita nezjistena,přiděleno kriminálni SIN,umístěn do laskavé péče sirotčince při klášteru Ducha Svatého. Pokřtěn,dostává jméno Benedictus. Spousta kázeňských trestů (vyhýbání se bohoslužbám, zpochybňování církevních autorit, porušování školního řádu, modloslužebnictví, zakázané praktiky ...) Na jaře 2050 za nevyjasněných okolností prchnul z ústavu,společně s dalšími uprchlíky se živí drobnou kriminalitou,členem rozrůstajícího se gangu Renegáti. Při velké akci proti gangu na podzim 2052 uloven v sídle gangu (slzné granáty, vystřelovací sítě, speciální zásahová jednotka, ...) Společně s většinou ostatních,kteří akci přežili (někdeři zabiti při "kladení odporu při zatýkání") těžce raněn předán zpět do péče sirotčince Ducha Svatého ... Od května 2053 opět na útěku,společně s některými bývalými společníky. Píše se červenec 2053 ....
MichalTak to sem zvedav co si vymyslel..bude se to hrat v Americe? Nebo zvysis hororovou atmosferu tim ze budeme utikat ze Schwarz Burgu?
GM;-] Oboji ;-]
MichalHmm... zni to sympaticky... jen nechapu jak mohou rysiho samana dat do krestanskeho sirotcince,to by musel byt sirotcines s extremne vysokou ostrahou... nebo sve magicke schpnosti nejak taji? (to by mozna slo kdyby mel asopn jednickove zasveceni a aura masking)... jinak to zni celkem sypmaticky k tem precinum v sirotcinci bych jeste pridal sireni protikrestanske propagandy mezi sousyrotky a souhlasim
GMTo sireni PKP jsem tam nevypisoval,to mi prislo samozrejme,stejne jako jine detaily .... Jo,byl s dost dobrou ostrahou a tobe bylo 12 a nebyl jsi nijak moc vystudovany saman ... a oni te tak moc chteli spasit a soudce byl s nima jedna ruka ...
Michala jak tedy ziskal sve schopnosti? Totem mu daval vecerni hodiny?
GM"Modloslužebnictví" a "zakázané praktiky" a samostudium,hlavně během emigrace a během toho prvního útěku (škola života)
MichalMno.. to by snad slo,co bude chlapec umet?
GMPlus něco od těch ostatních uprchlíků/společníků v ústavu (předpokládám, že Noname bude stejně hlavně sesílač, York wujenka a Radka vyvolávačka = spousta různých zdrojů útržkovitých znalostí) A samozřejmě rozvíjení vloh a vzpomínek z mládí (totemy/šamani většinou netrvají na přesném dodržování rituálů, spíš na tom, abys do toho šel celou duší tak, jak to zrovna cítíš ...)
MichalJo to je jasne... jak si ho predstavujes? Jako krvezizniveho kriminalnika,chlapce s idealy co chce zmenit svet,pragmatika ktery chce utect nekam kde bude moct vest normalni zivot,ci kluka co to neresi a chce proste zit svobodne,i kdyz naulici?
MichalMno to budem teda hoodne nadupany sitorcinec,se divim ze jsme radove sestry jeste neusmazili z nudy
GMŘádové sestry vede Duch Svatý a technicky vzato jsou docela mocné v některých magických disciplínách,ovšem chraň tě ruka páně to tak nazvat. Jejich morální čistota a víra v Boha Jediného je jim zbraní i štítem. Dlouhé desítky let péče o zbloudilé duše mladých je vybavila nezdolnou vůlí a odhodláním,stejně jako znalostmi triků,které na ně jejich ovečky zkouší. A ty zlé myšlenky,které vám sám Ďábel našeptává vám čistě pro vaše dobro a věčnou spásu vytlučou z hlavy. (Těch několik případů, kdy se jim to skutečně podařilo bylo následně klasifikováno jako "nešťasná náhoda", "nezjištěné příčiny", připadně "oprávněná sebeobrana")
GMA na nudu zapomeň,v sirotčinci jste měli vojnu jako řemen a tresty za cokoli si jen vzpomeneš.
GMOstatně co se týče ďábelských svodů - máš vážné podezření,že by většina chovanců z fleku podepsala okamžitý transfer do Pekla bez protihodnoty a ještě by byla přesvědčena,jak na tom vydělala ...
GM(Přeháním jen trochu)
NAVRCHOLU.cz